Taška z prírodných materiálov
Kód: B9813844
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
19,90 €
15,92 €
/ ks
29,80 €
23,84 €
/ ks
Podrobný popis
Rozmery (D x Š x V) variantov tohto produktu sú:
Malá: 45cm x 30cm x 27cm
Stredná: 50cm x 35cm x 30cm
Veľká: 55cm x 40cm x 33cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | prírodný |
| ? Kolekcia: | Sophy |
| Dĺžka: | 55cm |
| Šírka: | 40cm |
| Výška: | 33cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


