Industriálny organizér
Kód: SEB17549
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Industriálny organizérDodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| EAN: | 3701345011177 |
| Farba: | čierna, hnedá |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Dĺžka: | 38,5 cm |
| Výška: | 20 / 16,5 cm |
| Šírka: | 14,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


