Nástenný organizér
Kód: SEB16488
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Nástenný organizérDodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| EAN: | 3700408003081 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | drevo, kov, Preglejka |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Šírka: | 14,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


