Industriálna nástenná polica s kolajničkami na poháre
Kód: SEB16873
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Industriálna nástenná polica s koľajničkami na poháre v rozmere 116×15×58 cm je štýlovým a praktickým doplnkom pre milovníkov vína a moderného bývania. Pevná kovová konštrukcia s mriežkovým dizajnom ponúka dostatok priestoru na uloženie fliaš, zatiaľ čo koľajničky pod policou umožňujú elegantné zavesenie pohárov na víno. Tento kovový barový regál je nielen funkčný, ale dodá interiéru autentický industriálny charakter.
Skvelo sa hodí do loftových, moderných aj industriálnych priestorov, kde spojí praktickosť s výrazným dizajnovým prvkom. Vďaka svojim rozmerom pôsobí dominantne, a preto môže byť centrálnym doplnkom kuchyne, jedálne alebo domáceho baru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 3701345000706 |
| Farba: | čierna |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 116cm |
| Šírka: | 15cm |
| Výška: | 58cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


