Polička Charis
Kód: 2033846
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Polička Charis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 4066076198306 |
| Farba: | neutrálna |
| ? Materiál: | viac materiálov |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Šírka: | 18 cm |
| Výška: | 30 cm |
Akcia
49,10 €
–20 %
Polička v tvare domčeka Heidi 49cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
39,28 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


