Nástenná vintage polička
Kód: 41049100
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Nástenná vintage polička
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5712750256860 |
| Farba: | prírodná |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Výška: | 60 cm |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Šírka: | 12 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


