Nástenná vintage skrinka s policou
Kód: 41059000
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Podrobný popis
Nástenná vintage skrinka s policou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5712750299928 |
| Farba: | prírodná |
| ? Materiál: | drevo |
| Výška: | 47 cm |
| Dĺžka: | 29 cm |
| Šírka: | 10 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


