Triediaca polica s 15 oddielmi
Kód: 40032219CHASúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5712750334506 |
| Farba: | krémová |
| ? Materiál: | drevo |
| Výška: | 70cm |
| Dĺžka: | 120cm |
| Šírka: | 12cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)