Nástenná dekorácia - riaditka s drevenou debnou
Kód: SEB16626
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Nástenná dekorácia - riaditka s drevenou debnouDodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 3700408005559 |
| Farba: | hnedá, sivá |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Dĺžka: | 25 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Šírka: | 16 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


