Dekorácia na stenu Roana Leaf
Kód: B2022969
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Dekorácia na stenu Roana LeafDodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 4066076044498 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | železo |
| ? Kolekcia: | Roana |
| Šírka: | 0 cm |
| Dĺžka: | 3 cm |
| Priemer: | 80 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


