Dekorácia Ruhla
Kód: 2021741/A
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Dekorácia Ruhla
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| Farba: | biela, zlatá |
| ? Materiál: | drevo |
| Dĺžka: | 19 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 26 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


