Dekoratívne motýle na štipci - sada 3ks
Kód: 805510K
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Dekoratívne motýle na štipci - sada 3ksDodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 8720725809437 |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| ? Materiál: | prírodný |
| Materiál: | prírodný |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| Dĺžka: | 8 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 1 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


