Hranatý box Summy
Kód: 9716890
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
18,60 €
14,88 €
/ ks
Podrobný popis
Chcete ušetriť?
Tento produkt nájdete aj vo výhodnom sete!
Vyberte si set a ušetrite oproti samostatnému nákupu.
Pretože cena setu je výhodnejšia!
Viac štýlu za menej peňazí – vyberajte múdro.
Rozmery (D x Š x V) variantov tohto produktu sú:
Malý: 18cm x 19cm x 11cm
Stredný: 23cm x 25cm x 14cm
Veľký: 28cm x 30cm x 16cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| Farba: | biela, čierna, žltá |
| ? Materiál: | zinok |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Výška: | 16 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


