Jednoduchý svietnik s rúčkou na kónickú sviečku
Kód: 843409K/F
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
6,50 €
5,20 €
/ ks
6,50 €
5,20 €
/ ks
6,50 €
5,20 €
/ ks
Podrobný popis
Jednoduchý svietnik s rúčkou na kónickú sviečku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietniky na kónickú sviečku |
|---|---|
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| ? Materiál: | kameň |
| Materiál: | kameň |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| Vhodný do: | Interiér |
| Dĺžka: | 11 cm |
| Šírka: | 11 cm |
| Výška: | 7,3 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


