Kovový svietnik domček Homewood
Kód: 9719946
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
22,80 €
18,24 €
/ ks
Podrobný popis
Rozmery (D x Š x V) variantov tohto produktu sú:
Malý: 9cm x 7,2cm x 13cm
Stredný: 12,5cm x 10cm x 21cm
Veľký: 16cm x 15cm x 35cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| Farba: | biela, čierna |
| ? Materiál: | kov |
| ? Kolekcia: | Homewood |
| Dĺžka: | 16cm |
| Šírka: | 15cm |
| Výška: | 35cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


