Dekoračné starožitné knihy
Kód: 39053919CHA
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Dekoračné starožitné knihy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 5712750298440 |
| Farba: | krémová |
| ? Materiál: | živica |
| Výška: | 20 cm |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 12 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


