Jutový zajac - väčší
Kód: 808700K/TPodrobný popis
Jutový zajac - väčšíDodatočné parametre
| Kategória: | Zvieratá |
|---|---|
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| ? Materiál: | Tráva |
| Materiál: | Tráva |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| Dĺžka: | 16 cm |
| Šírka: | 18 cm |
| Výška: | 38 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)