Figúrka veľkonočný zajac
Kód: 832760K/APodrobný popis
Figúrka veľkonočný zajkoDodatočné parametre
| Kategória: | Zvieratá |
|---|---|
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| ? Materiál: | polyester |
| Materiál: | polyester |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Výška: | 30 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)