Figúrka - Drevený zajac Fluffy
Kód: 2045607/R
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Figúrka - Drevený zajko Fluffy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvieratá |
|---|---|
| Farba: | hnedá, ružová |
| ? Materiál: | viac materiálov |
| Dĺžka: | 11 cm |
| Šírka: | 3 cm |
| Výška: | 24 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


