Zlatý vianočný stromček
Kód: 1137561E
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zlatý vianočný stromčekDodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné stromčeky |
|---|---|
| EAN: | 8720362425991 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | zinok |
| Šírka: | 20 cm |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Výška: | 45 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |


