Červené valcové adventné sviečky 4ks
Kód: 36183FPodrobný popis
Tradičná červená v troch rôznych odtieňoch, ktoré spolu vytvárajú krásnu sviatočnú harmóniu.
Tieto červené sviečky symbolizujú vášeň, lásku a hrejivosť, ktoré patria k adventnému obdobiu. Zmiešané odtiene červenej budú skvelým doplnkom k akémukoľvek vianočnému vencu, či už klasickému, alebo modernému.
Set obsahuje 4 sviečky v troch prevedeniach:
- 2 červené sviečky
- 1 tmavočervená sviečka
- 1 červená trblietavá sviečka
Tip: Položte ich do adventného venca s červenými bobuľami a zelenými vetvičkami pre tradičný, prirodzený vzhľad.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Valcové sviečky |
|---|---|
| EAN: | 5908289428711 |
| Farba: | červená |
| ? Materiál: | parafín |
| Výška: | 9cm |
| Priemer: | 6cm |
| Šírka: | 6cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ARTMAN CANDLES D&K KOZBUR Sp.j |
|---|---|
| Adresa : | 72-001 Kołbaskowo Kurów 16 Poland |
| E-mail : | kraj@swiece.pl |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)