Bielená dvojitá drevená forma na tehly
Kód: 41045401CHA
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Bielená dvojitá drevená forma na tehly
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| EAN: | 5712750277148 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | drevo |
| Výška: | 7,5 cm |
| Dĺžka: | 22,5 cm |
| Šírka: | 22,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


