Farebný sklenený svietnik Tulip - väčší
Kód: DK314046ASúvisiaci tovar
Podrobný popis
Farebný sklenený svietnik Tulip - väčší
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietniky na čajovú sviečku |
|---|---|
| ? Materiál: | Sklo |
| Dĺžka: | 7cm |
| Šírka: | 7cm |
| Výška: | 22cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Daan Kromhout & Zn B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Kruizemuntweg 27B 1435 DD Rijsenhout The Netherlands |
| E-mail : | info@daankromhout.nl |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)