Tmavomodrá miska Racco - 18cm
Kód: 1153456
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Tmavomodrá miska Racco - 18cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8720362957027 |
| Farba: | Tmavomodrá |
| ? Materiál: | keramika |
| ? Kolekcia: | Racco |
| Priemer: | 18 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Handmade: | Áno |
| Vhodné do umývačky riadu: | Áno |
| Vhodné do mikrovlnky: | Áno |
| Bezpečné pre styk s potravinami: | Áno |
| Bezpečné na ohrev do rúry: | Nie |
| Maximálna teplotná odolnosť: | 160°C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |


