Tanier Dolce Vita
Kód: 2034321
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Tanier Dolce Vita
Dodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 4066076208913 |
| Farba: | biela, čierna |
| ? Materiál: | porcelán |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Priemer: | 20 cm |
Akcia
3,40 €
–20 %
Biely tanierik Tabo
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,72 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


