Misa na ovocie Tabo
Kód: 1027413
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Misa na ovocie TaboDodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8718861267129 |
| Farba: | sivá |
| ? Materiál: | keramika |
| ? Kolekcia: | Tabo |
| Priemer: | 30,5 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Objem: | 3,15 l |
| Handmade: | Áno |
| Vhodné do umývačky riadu: | Áno |
| Vhodné do mikrovlnky: | Áno |
| Bezpečné pre styk s potravinami: | Áno |
| Bezpečné na ohrev do rúry: | Nie |
| Maximálna teplotná odolnosť: | 160°C |
Akcia
Novinka
od 8,90 € –20 %
Kuchynský riad Provence zelený
Skladom
od 7,12 €
+ ďalšie
Akcia
16,50 €
–20 %
Hlboký tanier Tabo
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
13,20 €
Akcia
od 11,90 € až –29 %
Porcelánový tanier s vianočným vzorom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 8,72 €
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |


