Stolček
Kód: 41064500CHA
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Novinka
Príručný stolík Grimaud 122x77cm
Dostupné na objednávku (dodanie v júni)
504,30 €
Drevený príručný stolík Turalu - set 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
197,80 €
Podrobný popis
StolčekDodatočné parametre
| Kategória: | Stoličky, kreslá |
|---|---|
| EAN: | 5712750324620 |
| Farba: | prírodná |
| ? Materiál: | drevo |
| Výška: | 41 cm |
| Dĺžka: | 50 cm |
| Šírka: | 24 cm |
Novinka
Jedálenská stolička s ratanovým výpletom
Na objednávku (doručenie 14-20 dní)
268,10 €
Novinka
Jedálenská stolička s ratanovým výpletom
Na objednávku (doručenie 14-20 dní)
268,10 €
Novinka
Vintage lavička s kovovými nohami
Na objednávku (doručenie 14-20 dní)
320,30 €
Novinka
Kreslo s látkovým sedadlom a prúteným operadlom
Na objednávku (doručenie 14-20 dní)
563,30 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


