Mediteránsky chladič na víno Anker
Kód: 1019877
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Akcia
11,40 €
–36 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,20 €
Podrobný popis
Mediteránsky chladič na víno Anker
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4020607705517 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | hliník |
| Dĺžka: | 36 cm |
| Šírka: | 31 cm |
| Výška: | 23 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


