Etažér so srdiečkom
Kód: 34702J
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Akcia
11,40 €
–36 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,20 €
Podrobný popis
Ružový keramický etažér s úchytkou v tvare srdiečka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 5400924347024 |
| Farba: | ružová |
| ? Materiál: | keramika |
| Farba: | Ružová |
| Šírka: | 25,5 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Dĺžka: | 25,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | JOLIPA BV/SRL |
|---|---|
| Adresa : | Rue de la Forêt 5 7522 Marquain (Tournai-Ouest 2) Belgium |
| E-mail : | info@jolipa.com |


