Držiak na vajíčka 12cm
Kód: 6PR4402
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Podrobný popis
Držiak na vajíčka 12cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 8720898087281 |
| Farba: | béžová |
| ? Materiál: | Polyresin |
| Dĺžka: | 7cm |
| Šírka: | 7cm |
| Výška: | 12cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


