Dizajnová doska na krájanie
Kód: 32070J
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dizajnová doska na krájanieDodatočné parametre
| Kategória: | Pečenie a varenie |
|---|---|
| EAN: | 5400924320706 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | drevo |
| Dĺžka: | 47,5 cm |
| Šírka: | 39 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
Akcia
11,40 €
–36 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,20 €
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | JOLIPA BV/SRL |
|---|---|
| Adresa : | Rue de la Forêt 5 7522 Marquain (Tournai-Ouest 2) Belgium |
| E-mail : | info@jolipa.com |


