Skrinka na stenu Marseille
Kód: 40051601CHASúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5712750397228 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | drevo, Sklo |
| Výška: | 120cm |
| Dĺžka: | 82cm |
| Šírka: | 21cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)