Nástenný drevený organizér
Kód: 6H2172
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Nástenný drevený organizér vo vidieckom štýle.
Na zadnej strane sa nachádzajú úchytky na zavesenie na stenu (hmoždiny a skrutky nie sú súčasťou balenia).
Ku organizéru je súčasťou balenia aj 6 keramických šálok.
Ľavá strana obsahuje 2 zásuvky a čiernu kriedovú tabuľku, ktorá nie je otvárateľná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 8717459907508 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | drevo |
| Dĺžka: | 45cm |
| Šírka: | 10cm |
| Výška: | 30cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


