Nástenná skrinka s háčikmi
Kód: 40033400
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,10 €
–20 %
Dekoratívny porcelánový kvietok v kvetináči
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,68 €
+ ďalšie
Akcia
9,40 €
–20 %
Hlinený dekoračný hríb Brinja
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,52 €
Podrobný popis
Nástenná skrinka s háčikmi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5712750288540 |
| Farba: | prírodná |
| ? Materiál: | drevo, kov, Preglejka |
| Výška: | 53 cm |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
Akcia
49,10 €
–20 %
Polička v tvare domčeka Heidi 49cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
39,28 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


