Dekoratívna miska Valosi
Kód: B2041568
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Miska Valosi DecorationDodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 4066076307197 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Kolekcia: | Valosi |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Dĺžka: | 55 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


