Drevený podnos na nožičkách
Kód: 41050000CHA
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený podnos na nožičkáchDodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 5712750265220 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Výška: | 14 cm |
| Dĺžka: | 55 cm |
| Šírka: | 25 cm |
Akcia
od 41,60 € až –41 %
Miska Michel
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 25,76 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


