Dekoratívna šperkovnica
Kód: 120503K/APodrobný popis
Rozmery (D x Š x V) variantov tohto produktu sú:A - 4,8cm x 6,5cm x 7cmB - 4,8cm x 6,5cm x 7cmDodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby na stromček |
|---|---|
| Farba: | ružová |
| ? Materiál: | Sklo |
| Výška: | 7 cm |
| Šírka: | 6,5 cm |
| Dĺžka: | 4,8 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)