Drôtený košík na ovocie - Jablko
Kód: SEB16388
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Drôtený košík na ovocie "Jablko"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 3700408002534 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Šírka: | 30 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


