Vonná sviečka Art Deco French morning tea
Kód: GML45004/CN
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Ranný čaj v pozlátenom salóne. Táto nádherná vôňa spája vrchné tóny čierneho čaju, stredné tóny cédra a pokosenej trávy so základnými tónmi jemnej ambry a orientálnej ľalie.
Charakteristika vône French morning tea:
Hlavu vône tvorí čierny čaj.
Srdce vône sa skladá z vôní cédra a pokosenej trávy.
Základ vône charakterizuje jemný jantár a orientálna ľalia.
Sviečky značky Côte Noire vo svete stelesňujú luxus za prijateľnú cenu:
- luxusný obal - už samotná krabička je krásne zdobená s kovovým výliskom značky Côte Noire
- telo sviečky - sviečka je vyrobená v masívnom sklenenom obale s krásnym vzorom a zlatým vekom s brošňou.
- ecowax sójový vosk, ktorý je úplne prírodný, biologicky odbúrateľný a netoxický
- vôňa je francúzskeho pôvodu - je zmyselná, šarmantná, výrazná a prirodzená.
Vonná sviečka Côte Noire - rada Art Deco obsahuje:
- luxusné balenie v krásnej krabičke
- Prezentácia sviečky je tvorená nádhernou dekorovanou sklenenou mištičkou, odrážajúcou parížsky pôvod vône
- Prezentácia je dotvorená farebne zladeným strapcom
Dodatočné parametre
| Kategória: | Luxusné vonné sviečky |
|---|---|
| EAN: | 5060361154380 |
| Farba: | čierna, zlatá |
| ? Materiál: | Vosk |
| Šírka: | 15,2cm |
| Výška: | 14,2cm |
| Dĺžka: | 15,2cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Côte Noire, Unipessoal Lda |
|---|---|
| Adresa : | Rua da Divisão 575/591 4410-186 São Félix da Marinha Portugal |
| E-mail : | sales@cotenoire.pt |


