Laterna maják Busum
Kód: 2044489
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Laterna maják Busum
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lampáše |
|---|---|
| EAN: | 4066076337026 |
| Farba: | biela, Tmavomodrá |
| ? Materiál: | viac materiálov |
| Dĺžka: | 16 cm |
| Šírka: | 16 cm |
| Výška: | 57 cm |
Akcia
45,70 €
–20 %
Drevený hnedý kostolík s LED
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
36,56 €
Akcia
Výhodný set
113,40 €
–27 %
Svietnik Siento - set 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
81,68 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


