Kuchynské utierky Zitronella - 2ks
Kód: 2032470
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Kuchynské utierky Zitronella - 2ks.
Balenie obsahuje 1 bielu + 1 žltú utierku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynský textil |
|---|---|
| EAN: | 4066076173136 |
| Farba: | zelená, žltá |
| ? Materiál: | bavlna |
| Dĺžka: | 70 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 0,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


