Sklenený džbán s kohútikom - 3,5L
Kód: 74013900
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Podrobný popis
Sklenený džbán s kohútikom - 3,5L
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklo |
|---|---|
| EAN: | 5712750266104 |
| Farba: | priehľadná |
| ? Materiál: | Sklo |
| Výška: | 25,5 cm |
| Priemer: | 14 cm |
| Objem: | 3500 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


