Dekorácia - petržlen zo šúpolia
Kód: 834913K
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Dekorácia - petržlen zo šúpolia 3ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 8720725802025 |
| Farba: | neutrálna |
| ? Materiál: | prírodný |
| Materiál: | Prírodný |
| Farba: | neutrálna |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Výška: | 30 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


