Záhradné kovové zapichovadlo motýľ
Kód: 809529K/M
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
12,90 €
10,32 €
/ ks
12,90 €
10,32 €
/ ks
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhrada |
|---|---|
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| ? Materiál: | Sklo |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | rôzne (podľa variantu) |
| Vhodný do: | Exteriér |
| Odolný voči vplyvom počasia: | Nie |
| Dĺžka: | 15 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Výška: | 54 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


