Tanier vo vidieckom štýle s motívom kvetov
Kód: CHBFP
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tanier vo vidieckom štýle s motívom kvetovDodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8717459942752 |
| Farba: | zelená |
| ? Materiál: | porcelán |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Porcelán |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Šírka: | 26 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Vhodné do umývačky riadu: | Áno |
| Vhodné do mikrovlnky: | Áno |
Akcia
11,70 €
–20 %
Béžový tanier Racco - 23cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
9,36 €
Akcia
od 11,90 € až –29 %
Porcelánový tanier s vianočným vzorom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 8,72 €
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


