Modrý dezertný tanier s kvetmi 20cm
Kód: 6CE1280
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Modrý dezertný tanier s kvetmi 20cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8717459796683 |
| Farba: | modrá |
| ? Materiál: | porcelán |
| Dĺžka: | 20cm |
| Šírka: | 20cm |
| Výška: | 2cm |
| Priemer: | 20cm |
| Vhodný do umývačky riadu: | Nie |
| Vhodný do mikrovlnky: | Nie |
Akcia
111,40 €
–20 %
16-dielna sivá jedálenská súprava Tabo
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
89,12 €
Akcia
3,50 €
–20 %
Dezertný tanier s motívom dedinky
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,80 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


