Kovový etažér
Kód: 51393-123D
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
11,40 €
–21 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
9 €
Podrobný popis
Kovový etažérDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 8720006397851 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 18 cm |
| Výška: | 33 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dijk Natural Collections |
|---|---|
| Adresa : | Grutto 7 7741 LD Coevorden Nederland |
| E-mail : | info@dijknaturalcollections.nl |


