Textilné obrúsky Florenza 4ks
Kód: B2039540
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Podrobný popis
Textilné obrúsky Florenza 4ksDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4066076280087 |
| Farba: | hnedá, krémová |
| ? Materiál: | bavlna |
| ? Kolekcia: | Florenza |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 0,7 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


