Žlté ľanové obrúsky - set 4ks
Kód: 16083829
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Podrobný popis
Žlté ľanové obrúsky - set 4ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 5712750305506 |
| Farba: | žltá |
| ? Materiál: | Ľan |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Vhodné na chemické čistenie: | Áno |
| Bieliť: | Nie |
| Pokyny pre žehlenie: | Max 150°C |
| Pokyny pre pranie: | Max 40°C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


