Drevený etažér z mangového dreva
Kód: 101609D
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Akcia
11,40 €
–36 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,20 €
Podrobný popis
Drevený etažér z mangového drevaDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 8720006661105 |
| Farba: | biela, hnedá, zlatá |
| ? Materiál: | drevo |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 28 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Priemer: | 28 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dijk Natural Collections |
|---|---|
| Adresa : | Grutto 7 7741 LD Coevorden Nederland |
| E-mail : | info@dijknaturalcollections.nl |


